درباره پریموس

پریموس به هیچ یک از شرکت‌های سازنده ماشین‌های لباسشویی تجاری دیگر شباهت ندارد. بیش از یک قرن حضور در بازار اروپا به ما این امکان را می‌دهد که صنعت امریکای شمالی را از دیدگاه دیگری ببینیم و راه‌حل‌های هدفمند جدیدی برای ماشین‌های لباسشویی ارائه دهیم. از ارائه تجهیزات شستشوی صنعتی منحصربفرد و پشتیبانی تخصصی تا بهره‌وری بینظیر و نوآوریهای سازگار با محیط زیست، ما راه های های منحصربفردی برای حل چالش‌های دنیای واقعی ارائه می‌دهیم. زیرا این کار فقط متفاوت بودن نیست بلکه متفاوت بودن از روی هدف است. 

در سال 1911، سفر خود را در اروپا بعنوان تولیدکننده ماشین‌های لباسشویی خانگی و ماشین‌های ظرف‌شویی آغاز کردیم. در دهه 1960، ما متوجه این موضوع شدیم که ماندگاری و عملکرد ماشین‌های ما برای بازارهای صنعتی نیز مناسب و ایده‌ال بوده اند. و در دهه 70، متعهد شدیم تا منحصرا به مشتریان ماشین لباس‌شویی‌های صنعتی خود کمک کنیم تا به هدف خود برسند. ما به‌مدت سی سال در اروپا دست به نوآوریهای هدفمند در زمینه ماشین‌های لباسشویی زدیم و بعنوان پیشروِ این صنعت شناخته شدیم. ما خیلی زود فهمیدیم لباسشویی‌های سکه ای و لباسشویی‌های درمحل زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که می‌توانند از علاقه (اشتیاق) ما به حل مساله بهره ببرند. و اقدام بعدی ما، ارائه راه حل ترشویی و شستشوی نرم (SoftWash) به بازارهای جهانی بود.
در سال 2015، زمانی که بیش از 100 نوآوری اروپایی را به بازار آمریکای شمالی معرفی کردیم، فصل دیگری برای کمپانی پریموس آغاز شد. و درحال حاضر، ما بعنوان بخشی از سیستم های لباسشویی alliance –پیشرو در زمینه لباسشویی صنعتی- تولیدکننده پیشرو تجهیزات لباسشویی صنعتی هستیم که منابع بیشتری برای طراحی، ساخت و پشتیبانی از راه‌حل‌های لباسشویی منحصربفرد مبتنی بر نوآوری هدفمند را در اختیار داریم.

اهداف پریموس

ما مانند تولیدکننده ماشین لباسشویی صنعتی معمولی شما نیستیم. ما به فراتر از کاری که انجام می‌دهیم فکر میکنیم- و با شور و اشتیاق این کار را نجام می‌دهیم. نوآوری‌های ما آسان نیستند. نوآوری‌های ما در جهت حل چالش‌های لباسشویی در دنیای واقعی است. ما فقط دوستدار محیط زیست نیستیم. ما ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن‌های تجاری پربازده را طراحی می‌کنیم و می‌سازیم، زیرا برای زمین و منابع آن ارزش قایلیم. ما راه حل‌های منحصربفردی برای ماشین‌های لباسشویی ارائه‌ میدهیم که پاسخگوی نیازهای خاص شما باشند چراکه معتقدیم موفقیت شما تنها وسیله‌ای است که بوسیله آن می‌توانیم خود را بسنجیم.

نوآوری و توسعه محصول

Alliance Laundry Systems در بخش تحقیق و توسعه، سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است تا بتواند پاسخگوی نیازهای مشتریان پریموس و بازار ماشین لباسشویی باشد. طراحان با استفاده از روش‌های مدرن، تکنولوژیهای جدیدی ایجاد می‌کنند تا بتوانند این نیازها را به مفاهیم، طراحی‌ها (نقشه‌ها) و مدل‌های سه بعدی تبدیل کنند. درنهایت، طرح ها تحلیل و سپس بهینه می‌شوند تا برای تحمل بار آماده شوند. 
ماکت ماشین‌ها در کارگاه Primus STAR Center ساخته می‌شوند. این ماکت ها نه تنها برای بررسی طراحی کلی دستگاه بلکه برای مونتاژ و ملاحظات زیبایی نیز بکار می‌روند. سپس نسخه‌های اصلی به منظور تست اولیه ساخته میشوند.

طراحی و تست اطمینان

در این قسمت تیم پریموس بطور موازی کار می‌کنند تا اجزای هر قطعه از ماشین لباسشویی را بسازند. آنها تست بار نهایی را انجام میدهند تا مشکلات مکانیکی مولفه‌های نسخه اصلی، زیرمجموعه‌های مونتاژی و ماشین‌ها را طبق استانداردهای Alliance Laundary Systems شناسایی کنند. نرم افزار ماشین نیز بمنظور اطمینان از کنترل مناسب رابط‌ها و کنترل کلی ماشین تست میشود.

نگاهی به آینده ماشین لباسشویی

مرکز پریموس استار یک جهش روبه جلو باورنکردنی توسط پریموس و Alliance laundary systems است که تکنولوژی خلاقانه لباسشویی را به واقعیت تبدیل میکند و تضمین میکند راه‌حل‌های کیفیت بالا، مطمین و سودآور به مشتریان ارائه دهد.
وقتی یک شرکت پیشرو اروپایی که مشتاق است تمام چیزهایی که مشتریان به آن نیاز دارند را به آنها برساند با یک شرکت پیشرو در سطح جهان که او نیز همان ایده‌آل ها را دارد وارد شراکت می‌شود، بدین معنی است که تحولات معناداری درحال رخ دادن است. پریموس بهمراه Alliance Laundry Systems که شرکت مادر ماست اماده است راه‌حل‌های لباسشویی تجاری را ارائه دهد.

رهبری . قابلیت اعتماد. برتری

Alliance laundry systems یک پیشرو صنعتی جهانی است که به مشتریان کمک می‌کند از طریق راه‌حل‌های لباسشویی کیفیت بالا به موفقیت برسند. ما تجهیزات برتر و قابل اطمینان را تحت خانواده نام‌های تجاری خود که همگی توسط متخصصان لباسشویی در سراسر دنیا پشتیبانی می‌شوند تولید می‌کنیم.
ماموریت ما این است که از طریق ارائه بهترین خدمات و تجهیزات لباسشویی تجاری که بخاطر سطح کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد بی رقیب معروف هستند به مشتریان خود خدمت‌رسانی کنیم. پیشرو بودن در سطح جهانی برای Alliance افتخار بزرگی است. هدف ما رسیدن به قابلیت اطمینان و برتری منحصربفرد است. این همان چیزی است که ما را به چیزی که هستیم تبدیل می‌کند: رهبر بی رقیب جهان در زمینه تجهیزات شستشوی صنعتی.
Alliance laundry systems تمام آنچه از یک شستشوی صنعتی میخواهید را داراست.

تجربه: تاسیس در سال 1908.

کیفیت: تولید کننده مطمئن ترین تجهیزات شستشوی صنعتی در جهان.

منابع: بیش از 2500 کارمند متعهد در بیش از 1.4 میلیون فوت مربع (129600 متر مربع) فضای تسهیلات جهانی مشغول به کار هستند. در شهر ریپور در ایالت ویسکانسین ایالت متحده و همچنین در شهر پریبور در جمهوری چک.

جهانی: با بیش از 800 شریک Alliance، حضور گسترده‌ای در سطح جهان داریم.

گستردگی: ارائه راه حل تقریبا برای همه بازارها و بخش های تجارت لباسشویی.

انعطاف‌پذیری: برندهای بیشتر با محصولات بیشتر برای ارائه خدمات به مشتریان بیشتر.

حوزه تمرکز: فقط شستشو

تعهد: مشتریان ما همواره در اولویت هستند. Customer One نشانه تعهد ما به سودبخشی و موفقیت شما است.